JLab Audio podporuje naše jednotky

Sdílejte # SoundOfFreedom program s jakýmikoli aktivními vojáky nebo veterány, které znáte, a oni vás uloží 40% sleva na jejich další nákup!

Někdy jsou to malé věci, které mají obrovský dopad na lidi. Bez ohledu na to, jaký žánr hudby posloucháte, posloucháte z nějakého důvodu. Hudba je pro někoho únikem, pro jiné náladou nebo jen součástí vašeho každodenního života. Pro naše muže v zámoří, kteří bojují za naši zemi, může mít hudba, která jim pomůže překonat jejich dlouhé dny, záchranu života.

JLab Audio měl příležitost poslat některé z našich produktů dobrému muži v armádě a jeho spolubojovníkům. To, co jsme si neuvědomili, bylo, jak moc to pro tyto lidi bude znamenat. Jsou stovky kilometrů od pohodlí jakékoli základny cestující v nákladních automobilech bez rádia, takže naše Crasher Mini Bluetooth reproduktor které jsme poslali, byl pro ně skutečný klenot. Používají ho při jízdě po celý den a je slyšet přes veškerý hluk motoru na silnici v HMMWV (Humvees).

Také jsme jim poslali naše Studiová sluchátka Flex Over-Ear což jim umožňuje poslouchat hudbu, zatímco nastavují své kulomety KPV (páni!), o kterých se zmínili, jsou tak pohodlné, že je mohou nosit po dlouhou dobu.

Projekt Špičková sluchátka do uší a Sluchátka JBuds Pro Signature byli také posláni, které rádi nosí, když běhají a dělají ranní tréninky. Tito vojáci nacházejí využití pro naše produkty více způsoby než jeden, a my jsme nemohli být šťastnější, když jsme s těmi lidmi mohli sdílet schopnost poslouchat hudbu, když jsme tak daleko od domova.

Nejenže jsme podpořili výše uvedeného odvážného muže, který v současné době v zámoří bojuje za naši svobodu, máme také tu čest podporovat # TeamJLab Jamel Herring, veterán americké námořní pěchoty a profesionální boxer. 

 

Dozvíte se o Jamelově cestě do světa boxu během jeho druhého turné v Iráku a po něm, o jeho zkušenostech s reprezentací USA na olympijských hrách v roce 2012 a o tom, jak se s hrdostí USMC denně snaží dosáhnout svých cílů, zde.

Pokud znáte nebo máte někoho zvláštního v zámoří, nezapomeňte se s ním podělit o náš příběh a přihlásit se k odběru # SoundOfFreedom program! To jim poskytne 40% slevu na další nákup, když vyplní formulář a odešlou své vojenské ID.

Toto je jen malá ukázka našeho uznání za vaši službu této krásné zemi.

Děkujeme za vaši službu, milujeme naše jednotky!